Skip to main content Skip to search

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych.

 

Obsługujemy zarówno małe firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże przedsiębiorstwa w tym spółki prawa handlowego.

Pełna księgowość

Prowadzimy księgi zgodnie ustawą o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego oraz zakładowym planem kont. Wypełniamy deklaracje podatkowe oraz dostarczamy je do odpowiednich urzędów. Prowadzimy rejestr środków trwałych i amortyzacji.

Doradztwo

Doradzamy i udzielamy pomocy w zakresie zakładania działalności gospodarczej w tym zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Wyciągamy z zaległości księgowych firmy już funkcjonujące. Analizujemy sytuację finansową danej firmy i przygotowujemy program optymalizacji kosztów.

Ryczałt

W zakres naszych usług wchodzi również prowadzenie ewidencji ryczałtowej, rozliczamy ryczałt zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości.

Reprezentujemy klientów przed urzędami

Reprezentujemy naszych klientów przed urzędami oraz w kwestiach podatkowych.

Księga przychodów i rozchodów

Prowadzimy dla naszych klientów książki przychodów i rozchodów, na bieżąco księgujemy dostarczane dowody księgowe, sprawdzamy pod kątem prawidłowości dokumenty, prowadzimy ewidencję środków trwałych, a także ewidencję VAT. Obliczamy zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych.

Usługi windykacyjne

Oferujemy również profesjonalne usługi windykacji oraz pomoc w ściąganiu nawet najmniejszych należności, oraz wszelkich spraw urzędowych.

Obsługa kadrowo płacowa firm

W tym zakresie zajmujemy się sporządzaniem list płac, prowadzeniem kartotek pracowniczych, wyliczaniem składek ZUS, a także sporządzaniem deklaracji rozliczeniowych, przelewów ZUS, ewidencjonowaniem czasu pracy pracowników, rozliczaniem wynagrodzeń za czas choroby i zasiłków pielęgnacyjnych. Doradzamy pracodawcom w zakresie nawiązania i rozwiązania stosunku pracy (umów, umów zleceń, umów o dzieło, okresów wypowiedzeń), urlopów i wszelkich spraw związanych z kadrami.

Dotacje

Pomagamy w pozyskaniu oraz rozliczeniu dotacji z Unii Europejskiej oraz Urzędów Pracy na otwarcie i rozwój własnej działalności.

Zamów

rozmowę

Prześlij swoje dane za pomocą formularza, a jeden z naszych doradców skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.